Par mums

Mēs esam cilvēki, kuriem ļoti patīk, ka citi mīl, smaida, priecājas, raud priecīgās asaras...un mums patīk to iemūžināt stāstā, kurš tapis , mūsuprāt, skaistākajā dienā - kāzās. Tas viss aizsākās ar mazu, traku ideju. Sēdējām un runājām, ka būtu forši, ja mēs varētu pafilmēt kādas kāzas. Ideja pārtapa darbībā ātrāk nekā bijām domājuši - mūsu draugi precējās! Tapa mūsu pirmais video, pēc kura citi cilvēki sāka mūs aicināt filmēt viņu kāzas. Interesanti - kā viena traka ideja var pārtapt tajā, ka nu kopā ar tik daudziem pāriem varam svinēt kāzas! Joprojām mācamies, jo vienmēr redzam, kur augt, tomēr joprojām priecājamies...kā pirmajās kāzās:) Paldies visiem tiem pāriem, kuri mums līdz šim ir uzticējušies un vēlējušies, lai tieši mēs iemūžinam viņu skaistāko dienu. Tās tiešām ir īpašas sajūtas... no agra rīta, līdz vēlai naktij būt kopā ar tik ļoti mīlestības pilniem cilvēkiem...būt daļai no tā visa. Paldies jums!!:) Ja jūs vēlaties, lai tieši mēs iemūžinam jūsu dienu, droši rakstiet mums.

Uzzināt vairāk

Agnese & Oskars

Skaists pāris, kuru satikšanās ir saistīta ar abu mīlestību uz mūziku. Skanēja skaista mūzika, Agnese bija skaistā rīta tērpā, bija superlaba dienas gaisma, bija padomāts par skaistām dekorācijām utt. Paldies šim pārim par skaisto dienu, foršo vakara mūziku un labajām emocijām!:)

Skatīties

Anna & Aldis

Protams, ka zinājām, ka šīs būs vienas no šī gada skaistākajām kāzām un tā arī bija - tik viegli strādāt ar jauno pāri - tā ir bauda un liels prieks! Brīnišķīgs pāris, superīgi viesi, brīvība, radošums, jaunā pāra vienaldzība pret laika apstākļiem, jo skaidrs - šī taču ir VIŅU diena!

Skatīties

Endija & Eduards

Skatīties

Karīna & Daniels

Vēl kādas skaistas vasaras kāzas. Karīna & Daniels. Skaists, jauns pāris. Viņu kāzu svinības bija kā pikniks, ciemiņi peldējās, brauca laivās un jutās brīvi un nepiespiesti. Katrs atrada vietiņu kur paēst, elpoja svaigu gaisu.

Skatīties